نمایندگی پاناسونیک

Seekit که در مرکز نوآوری هندوستان

جزییات خبر

  

Seekit که در مرکز نوآوری هندوستان پاناسونیک طراحی شده است، یک ردیاب مبتنی بر بلوتوث (R) است که به کاربر کمک می کند تا مراکزی را که روزانه مورد تردد قرار می گیرد در خود نگه دارد. پاناسونیک، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فن آوری متنوع، امروز راه اندازی یک محصول مبتنی بر IOT Panasonic Seekit را اعلام کرد. جدیدترین محصول از مرکز نوآوری هندوستان پاناسونیک، یک ردیاب بلوتوث (R) قابل حمل ، که کاربران را قادر می سازد تا به سادگی اشیاء با ارزش خود را برچسب گذاری کنند، به برنامه تلفن هوشمند Seekit متصل شوند و بدون هیچ زحمتی آنها را پیدا کنند.

Seekit همراه با ویژگی هایی مانند شاخص جدا سازی، هشدار صوتی، ردیابی دو طرفه، راهنمایی نزدیکی، محل مشاهده شده اخیر و GPS به کابران کمک میکند.

Seekit ویژگی شاخص تفکیک، راهنمایی نزدیکی، موقعیت مکانی گذشته، ردیابی دو طرفه و هشدارهای صوتی را با حالت هشدار بالا برای ردیابی فراهم می کند. حالت هشدار کم برای جلوگیری از هشدار غیر ضروری . استفاده از قدرت بلوتوث (R) 5 برای بهترین اتصال در کلاس بلوتوث (R) و استفاده بهتر از باتری، که به مدت 12 تا 18 ماه طول عمر دارد بدون هزینه، بسته به نوع و استفاده.

Seekit در دو نوع Seekit Edge و Seekit Loop در دسترس خواهد بود و قیمت آن در INR 1599 و INR 1299 است. Seekit که در مرکز نوآوری هند در پاناسونیک طراحی شده است، در هفته های اول دسامبر شروع به کار خواهد کرد.